اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > معرفی > ساختار و ارکان       
 

ساختار و ارکان جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

ارکان جشنواره دانایی خلیج فارس شامل شوراي راهبري، ستاد برگزاري و دبيرخانه جشنواره است. در ادامه، وظايف هريک از اين ارکان به اختصار شرح داده شده است.
 

شوراي راهبري جشنواره: اين شورا متشکل از نماینده معظم ولی فقیه در استان بوشهر، استاندار بوشهر، پارک علم و فناوري خليج فارس، دانشگاه خليج فارس و سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس است. اين شورا سياست‌هاي کلي برگزاري جشنواره را تعيين مي‌نمايد.

ستاد برگزاري جشنواره: اين ستاد از نمايندگان سازمان‌هاي همکار در برگزاري جشنواره تشکیل شده است و مسائل مربوط به کميته‌هاي علمي و اجرايي را راهبري و هدايت مي‌نمايد.

دبير جشنواره: مسئول برگزاري همايش و هماهنگي و مديريت همه برنامه‌ها و ارکان است.

کميته علمي: این کميته از اعضاي هيئت علمي دانشگاه‌ها و کارشناسان خبره و مدعو از دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط که داراي تخصص و تجربه کافي هستند تشکیل شده است.

کميته اجرايي: اين کميته از پرسنل پارک علم و فناوري خليج فارس و نيروهاي آزاد تشکيل شده است و مسؤلیت پیگیری همه امور اجرایی جشنواره و پشتیبانی فعالیت‌های ارکان مختلف، هماهنگی حضور مدعوین و میهمانان ویژه را به عهده دارد.

دبيرخانه جشنواره: مسوليت دريافت ايده‌ها و نوآوري‌ها و ارتباط بين کميته علمي، داوران و صاحبان طرح‌ها و نوآوري‌ها را بر عهده دارد.

کل بازديدهاي سايت: 369612 | بازدیدهاي امروز سايت: 32 | کل بازدیدهاي این صفحه: 4460 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگذاري صفحه: 0.17
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.