اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها       
 


آغاز مراحل اجرایی و فراخوان هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با اعطای حکم دبیران جشنواره
دکتر رضا آذین به عنوان دبیر و دکتر حامد گرگین پور به عنوان دبیر علمی هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس منصوب گردیدند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، سه شنبه 3 مرداد ماه 1396 دکتر حبیب رستمی رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس در احکامی جداگانه دکتر رضا آذین را به عنوان دبیر و دکتر حامد گرگین پور را به عنوان دبیر علمی هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس منصوب نمودند.
 چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعطای تسهیلات تجاری سازی از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به برگزیدگان ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان)
معاونت علمی و فناوری رياست جمهوری با اعطای تسهیلات تجاری سازی از برگزیدگان ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) حمایت کرد.
 دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان)
هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) در تاریخ 8 و 9 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 يکشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار دومین خبرنامه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با عنوان موج فناوری (دریافت)
دومین خبرنامه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (موج فناوری) منتشر شد.
 دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مهندس بوشهری: برجستگی‌های علمی شهید تندگویان الگویی برای زندگی آینده جوانانمان است
مهندس بهروز بوشهری رئیس ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در مراسم اختتامیه این جشنواره گفت: امیدواریم این قدم‌ها هرچقدر هم کوچک این ملت را با غیرت و سربلندی برپا نگه دارد. وی ضمن تقدیر از شرکت‌کنندگان در جشنواره گفت: همه شرکت‌کنندگان با بار علمی بالا در این جشنواره حضور داشتند و فقط 5 نفر شایسته دریافت جایزه نیستند، ولی به ناچار در هر مسابقه‌ای عده‌ای یک قدم جلوترند و این به این معنی نیست که 181 طرح شرکت‌کننده در این جشنواره ارزشمند نیستند. قدم اگر کوچک هم باشد مهم است چراکه هیچ قدم دومی بدون قدم اول برداشته نخواهد شد.
 پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر : اگر به دنبال این هستیم که ایران کشوری ممتاز در عرصه انرژی باشد باید عرصه‌های مرتبط با انرژی را تقویت کرده و به مرجعیت علمی در این زمینه برسیم
امام جمعه بوشهر گفت: باید در مقابل تهاجم علمی جهان استکبار خط مقاومت علمی ایجاد کرده تا انحصار علمی جهان استکبار را بشکنیم. آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح امروز در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با بیان اینکه جهان استکبار به دنبال مصادره علوم بنیادین و اقتداربخش هستند، اظهار داشت: جهان استکبار با این نوع مدیریت محیط‌های دیگر را نیز توسط علم تحت فشار قرار می‌دهد. وی افزود: اگر از جبهه استکبار علمی قدرت علمی گرفته شود شاهد فروپاشی کشورهایی همچون آمریکا خواهیم بود.
 پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حبیب رستمی در اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس : اراده هایی برای ارتباط طرح های نوآورانه دانش بنیان با صنعت نفت در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس شکل گرفته است
مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حضور انبوه مشتاقان عرصه علم و فناوری در سالن دانشکده نفت و گاز دانشگاه خلیج فارس در حال برگزاری است. دکتر حبیب رستمی ریاست پارک علم و فناوری خلیج فارس در این مراسم با بیان اینکه جشنواره پس از 10 ماه تلاش، امروز با معرفی برترین های عرصه نفت، گاز و پتروشیمی به کار خود پایان می دهد، گفت: امیدواریم این جشنواره در کنار سایر کارهایی که در پارک علم و فناوری صورت می گیرد زمینه ای برای ایجاد پیوند بین اقتصاد محلی استان و نفت باشد.
 پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>

کل بازديدهاي سايت: 239231 | بازدیدهاي امروز سايت: 62 | کل بازدیدهاي این صفحه: 31419 | بازديدکنندگان آنلاين: 7 | زمان بارگذاري صفحه: 0.17
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.