اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
اخبار جشنواره
دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) خبر داد:
آغاز فرآیند داوری اولیه طرح های رسیده به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با اشاره به ارسال 217 طرح نوآورانه حوزه نفت و گاز از 22 استان کشور به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) گفت: با اتمام مهلت ارسال طرح ها، دبیرخانه جشنواره با بررسی اولیه طرح ها و با ارتباط با صاحبان طرح ها به رفع اشکالات و نواقع آن پرداخته و هم اکنون در حال ارسال طرح ها به داوران جهت بررسی و داوری اولیه می باشد.
 ١٠:٤٧ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پژوهشگران در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس بسیار ارزشمند است و پیشنهاد می کنم نحوه حمایت ها از طرح های پژوهشی به صورت خاصی طراحی و اندیشیده گردد
مهندس رضا همت زاده برگزیده سوم چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: برای پژوهشگران حوزه های مختلف حضور در جشنواره ها به معنای دیده شدن طرح های آنان و ایجاد ارتباط با صنایع و تجاری سازی محصولات نوآورانه خود می باشد و تیم ما با همین رویکرد و در راستای ارائه توانمندی علمی و پژوهشی خود در چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس حضور یافت.
 ١٢:٢٨ - شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان)؛ پلی است برای ارتباط شرکت های دانش بنیان با صنعت نفت و گاز
دکتر رضا آذین رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر و دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) در خصوص ارسال طرح ها و حضور فناوران و نوآوران در جشنواره گفت: نظر به استقبال و درخواست متخصصان شرکت های دانش بنیان، فناوران و نوآوران حوزه نفت و گاز و با در نظر داشتن فرصت مورد نیاز پژوهشگران برای تکمیل فرم ها مهلت ارسال طرح ها تا 20 آبان ماه 1396 تمدید شده است.
 ١٢:٤٢ - چهارشنبه ١٠ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه مهم دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان)
به اطلاع کلیه فناوران محترم می رساند: با توجه به اتمام زمان ارسال طرح ها در تاریخ 20 آبان ماه 1396؛ صاحبان طرح ها لطفا نسبت به ارسال چکیده طبق فرمت مشخص شده (عنوان حداکثر 10 واژه و چکیده حداقل 100 کلمه و حداکثر 200 کلمه) و همچنین نوآورانی که چکیده آن ها تایید شده است نسبت به ارسال فرم تکمیلی اقدام نمایند.
 ١٤:١٥ - دوشنبه ٨ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در شورای اداری استان بوشهر مطرح گردید:
تاکید استاندار بوشهر بر همکاری دستگاه های اجرایی با برگزارکنندگان جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان)
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، چهارشنبه 3 آبان ماه 1396 دکتر حبیب رستمی رئیس پارک علم وفناوری خلیج فارس در شورای اداری استان بوشهر گزارشی در خصوص دستاوردها و روند برگزاری هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در حضور استاندار و کلیه مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر بیان نمود.
 ١١:١٥ - شنبه ٦ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کل بازديدهاي سايت: 269317 | بازدیدهاي امروز سايت: 190 | کل بازدیدهاي این صفحه: 97505 | بازديدکنندگان آنلاين: 5 | زمان بارگذاري صفحه: 0.14
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.