اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
   
  ثبت‌نام در کارگاه آموزشی
   
   
 
     
حمایت از جشنواره
اخبار جشنواره
دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس خبر داد
طرح های راه یافته به مرحله نهایی هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس «شهید تندگویان» مشخص شدند.
دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در گفتگویی با روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، گزارشی از دبیرخانه جشنواره شامل میزان مشارکت فناوران و نوآوران استان‌ها در جشنواره، تفکیک طرح‌ها بر اساس محورها، طرح‌های راه‌یافته به مرحله نهایی جشنواره را مطرح نموده که در قالب متن، نمودارها و جداول به شرح ذیل ارائه می گردند.
 ١٥:٢٤ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حبیب رستمی رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس خبر داد:
برگزاری همزمان هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت، هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس و دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس جنوبی (عسلویه)
دکتر رستمی در این خصوص گفت: با توجه به تعاملات و برنامه ریزی های صورت پذیرفته و براساس رویکرد وزارت نفت از تشکیل زنجیره دانش بنیان و ظرفیت سازی و کاربرد محصولات و خدمات دانش بنیان بومی در انجام پروژه های صنعت نفت، هفتمین دوره جشنواره ملی دانایی خلیج فارس "شهید تندگویان" همزمان با هشتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت و دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از تاریخ 5 الی 8 اسفند ماه 1396 در منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس جنوبی (عسلویه) برگزار خواهد گردید.
 ١٤:٤ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان کارگاه آموزشی آشنایی با طرح های فناور و نوآوریهای نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی
دبیرخانه دائمی جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) به منظور آشنایی مخترعین، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، کارکنان و متخصصین شاغل در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، شرکتها و واحدهای دانش بنیان، و همچنین سایر سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی، با طرحهای فناورانه و نوآورانه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارگاه آموزشی آشنایی با طرح های فناور و نوآوریهای نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی را همزمان با هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) برگزار مینماید.
 ١١:٣٥ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) خبر داد:
آغاز فرآیند داوری اولیه طرح های رسیده به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با اشاره به ارسال 217 طرح نوآورانه حوزه نفت و گاز از 22 استان کشور به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) گفت: با اتمام مهلت ارسال طرح ها، دبیرخانه جشنواره با بررسی اولیه طرح ها و با ارتباط با صاحبان طرح ها به رفع اشکالات و نواقع آن پرداخته و هم اکنون در حال ارسال طرح ها به داوران جهت بررسی و داوری اولیه می باشد.
 ١٠:٤٧ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پژوهشگران در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس بسیار ارزشمند است و پیشنهاد می کنم نحوه حمایت ها از طرح های پژوهشی به صورت خاصی طراحی و اندیشیده گردد
مهندس رضا همت زاده برگزیده سوم چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: برای پژوهشگران حوزه های مختلف حضور در جشنواره ها به معنای دیده شدن طرح های آنان و ایجاد ارتباط با صنایع و تجاری سازی محصولات نوآورانه خود می باشد و تیم ما با همین رویکرد و در راستای ارائه توانمندی علمی و پژوهشی خود در چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس حضور یافت.
 ١٢:٢٨ - شنبه ١٣ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کل بازديدهاي سايت: 291583 | بازدیدهاي امروز سايت: 346 | کل بازدیدهاي این صفحه: 103386 | بازديدکنندگان آنلاين: 5 | زمان بارگذاري صفحه: 0.14
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.