اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر حبیب رستمی در اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس : اراده هایی برای ارتباط طرح های نوآورانه دانش بنیان با صنعت نفت در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس شکل گرفته است

مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حضور انبوه مشتاقان عرصه علم و فناوری در سالن دانشکده نفت و گاز دانشگاه خلیج فارس در حال برگزاری است.
دکتر حبیب رستمی ریاست پارک علم و فناوری خلیج فارس در این مراسم با بیان اینکه جشنواره پس از 10 ماه تلاش، امروز با معرفی برترین های عرصه نفت، گاز و پتروشیمی به کار خود پایان می دهد، گفت: امیدواریم این جشنواره در کنار سایر کارهایی که در پارک علم و فناوری صورت می گیرد زمینه ای برای ایجاد پیوند بین اقتصاد محلی استان و نفت باشد.

وی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان بوشهر در این خصوص بیان داشت: طرح های دانش بنیان محلی رشد مناسبی داشته اند و اراده هایی برای ارتباط این طرح ها با صنعت شکل گرفته است که امیدواریم این جشنواره یستری برای تحقق ارتباط طرح های دانش بنیان بومی با صنعت نفت باشد.

دکتر رستمی افزود: این جشنواره از طرف پارک علم و فناوری خلیج فارس، دانشگاه خلیج فارس و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می شود و دستگاه ها و سازمان های ملی و استانی در برگزاری آن مشارکت دارند.


١٤:٥٩ - پنج شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٥    /    عدد : ٨٨٠    /    تعداد نمایش : ١٥٦٠کل بازديدهاي سايت: 325105 | بازدیدهاي امروز سايت: 167 | کل بازدیدهاي این صفحه: 94595 | بازديدکنندگان آنلاين: 5 | زمان بارگذاري صفحه: 0.08
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.