اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره ملی دانایی خلیج فارس محل ارائه استعدادها و توانمندی های متخصصان جوان صنعت نفت می باشد.

رییس هفتیمن جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در آیین اختتامیه این مراسم گفت:۲۲۳طرح به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس ارسال شده است.

بوشهری اظهار داشت: از دو دوره قبل پیشنهاد حمایت وزارت نفت از جشنواره ملی دانایی خلیج فارس نامگذاری آن به نام شهید بزرگوار تندگویان به مهندس زنگنه ارائه گردید و ایشان موافقت نمودند و تاکید داشتند که این جشنواره در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی به دلیل اهمیت آن تخصصی‌تر شود.

وی اضافه کرد: منطقه ویژه پارس دارای بزرگترین مخزن گازی جهان است و همین باعث شده که ایران دومین دارنده ذخایر گازی جهان باشد و این جشنواره دانایی خلیج فارس که به نام شهید تندگویان مزین شد با بهره گیری از توانمندی های علمی و صنعتی متخصصان داخلی می کوشد نیاز این صنعت را برطرف نموده که این روحیه شهید تندگویان بسیار قوی بود و این شهید بزرگوار در مدت کوتاهی که وزیر نفت بود تلاش ها و موفقیت های بسیار زیادی در زمینه های مختلف مدیریت خود داشت.

بوشهری با اشاره به تلاش های شهید تندگویان برای حفظ پالایشگاه آبادان در طول جنگ تحمیلی گفت: این پالایشگاه بیش از ۱۰۰سال عمر دارد ولی هنوز هم بزرگترین پالایشگاه کشور است و خوشحالیم که مزین به نام شهید تندگویان است.

رییس هفتیمن جشنواره ملی دانایی خلیج فارس اظهار داشت :نمایندگانی از ۲۴استان در این جشنوره شرکت کردند و طرح‌های مختلفی را ارائه نمودند. مالکان دنیا کسانی هستند که فکر و اندیشه و فناوری دارند ، کار و تولید می‌کنند می‌کنند. خوشبختانه جشنواره ملی دانایی خلیج فارس از لحاظ تعداد شرکت کنندگان و فرهیختگان در هر دوره نسبت به دوره قبل رشد می‌یابد.

بوشهری اضافه کرد:امسال ۲۲۳طرح به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس ارسال گردید که در چند مرحله بررسی و داوری انجام شد و در آخرین مرحله که ارائه حضوری است و داوران این طرح‌ها را ارزیابی نموده و امروز از بهترین طرح‌ها تقدیر خواهیم کرد.

وی در پایان گفت:امیدواریم این جشنواره زمینه‌ای باشد تا جوانان این کشور بتوانند استعدادها و قابلیت‌های خود را به خوبی نشان دهند و با حمایت از این ایده‌ها شاهد موفقیت های صنعت نفت و گاز کشور باشیم و حضور افراد با تجربه در کنار جوانان می‌تواند منتج به رشد و شکوفایی هر صنعتی شود و بسیار ارزشمند است.


١٠:٠٥ - جمعه ١١ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ١٣١٢    /    تعداد نمایش : ١٠٤٧کل بازديدهاي سايت: 373906 | بازدیدهاي امروز سايت: 99 | کل بازدیدهاي این صفحه: 115368 | بازديدکنندگان آنلاين: 9 | زمان بارگذاري صفحه: 0.16
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.