اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس مجید لاله چینی در ارتباط با روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس درباره جشنواره ملی دانایی خلیج فارس مطرح کرد:

نشست داوری و بررسی دقیق طرح ها از مهمترین ویژگی های بارز و متمایز کننده جشنواره ملی دانایی خلیج فارس از دیگر جشنوارها است.

در این گزارش مصاحبه خواندنی با مهندس مجید لاله چینی برگزیده رتبه دوم ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس مشاهده می نمایید.

برگزیده رتبه دوم ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان): کسب رتبه برتر در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس برگ برنده ما در ارتباط با صنعت نفت و گاز بوده/ نشست داوری و نکته کاوی های داوران همانند یک جلسه مشاوره با خبرگان علمی و فنی عمل می کند/ 50درصد افزایش فروش و همچنین صادرات به ترکمنستان و کشورهای حوزه CISداشته ایم/ یکی دلایل موفقیت خود را داشتن گروه کاری با همسرم سرکار خانم مهندس نیاز پور می دانم که به عنوان گروه کاری برتر استان همدان نیز انتخاب شده ایم/ بررسی دقیق طرح و پرسش و پاسخ های داوران کمک بسزایی به رفع نواقص و رشد و توسعه طرح ما داشته است/ تسهیل و تسریع در اخذ گواهی سطح 2 ثبت اختراع یکی از مهمترین دستاوردهای ما از جشنواره ملی دانایی خلیج فارس بود.

مهندس مجید لاله چینی: با طرح دستگاه تست و کالیبراسیون رگولاتور گاز شهری در ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس شرکت کردم.

فعالیت های علمی و پژوهشی خود را از زمان دانشجویی آغاز نمودم. دانشجوی ممتاز کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد اراک، پذیرش 15 مقاله داخلی و 1 مقاله ISI ، 2 عنوان ثبت اختراع، رتبه سوم جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی، دو سال پیاپی در سال های 93و94 فناور برتر استان همدان و همچنین کارگر نمونه و گروه کاری برتر استان همدان با همسرم سرکار خانم مهندس نیاز پور بخشی از دستاوردها و سوابق علمی، پژوهشی من می باشد و هم اکنون مدیر عامل شرکت دانش صنعت فهیم می باشم.

وی در ادامه تصریح کرد:  سال 1394زمانی که به ماموریت اداری به شرکت گاز استان یزد رفته بودم پوستر جشنواره ملی دانایی خلیج فارس را آنجا مشاهده نموده و با توجه به تحقیقات در مورد جشنواره به اهمیت و جایگاه علمی جشنواره آشنا شده و مراحل ارسال و ثبت طرح را انجام دادم و امروز که به گذشته می نگرم از این اقدام خود بسیار خرسندم که حضور و برگزیده شدنم در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس درهای جدیدی را بر فعالیت های علمی و پژوهشی من باز گشود.

مهندس مجید لاله چینی در خصوص نحوه و کیفیت برگزاری جشنواره ملی دانایی خلیج فارس خاطر نشان کرد: از ویژگی های بارز جشنواره ملی دانایی خلیج فارس نحوره داوری و نشست نهایی بررسی طرح ها می باشد که بررسی دقیق طرح ها، سوالات فنی و حساب شده داوران و نحوه ارزیابی از شاخصه های متمایز کننده جشنواره ملی دانایی خلیج فارس از دیگر جشنواره ها می باشد.

وی همچنین افزود: سوالات، پرسش ها و نکته کاوی های داوران در نشست حضوری دفاع از طرح ها بصورت یک جلسه مشاوره دقیق و فنی عمل کرده و در برطرف نواقص و رشد و توسعه طرح ما نقش بسزایی گذاشت، به طوری که بعد از برگزاری جشنواره تیم ما براساس همان نکات کلیدی مطرح شده در نشست داوری و بررسی های دقیق تیم فنی نواقص محصول را تصحیح نموده و بر نقاط قوت و ویژگی های مثبت محصول افزودیم.

برگزیده رتبه دوم ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس درباره تاثیرات حضور و برگزیده شدن در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس گفت: حضور در جشنواره و برگزیده شدن به عنوان رتبه دوم برگزیدگان اعتبار بسیار زیادی برای شرکت و محصول ما ایجاد کرده بطوری که در زمان حضور در نمایشگاه های تخصصی و جشنواره ها این برگزیدگی برگ برنده ما محصوب می گردید و باعث ارتباط ما با صنایع نفت و گاز گردیده و بعد از جشنواره توانستیم در چند پروژه با پالایشگاه نفت اصفهان و شازند اراک همکاری های خوبی داشته باشیم. در حوزه فروش نیز بعد از جشنواره توانستیم 50 درصد افزایش فروش داشته و موفق به صادرات مستقیم محصول به کشور ترکمنستان و کشورهای حوزه CIS  شویم.

مهندس مجید لاله چینی افزود: جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با ارتباطات سازنده با بنیاد ملی نخبگان و ایجاد فرایندهای تسهیل کننده و همچنین برگزاری همزمان رویداد نخبگانی با ششمین جشنواره کمک بسزایی در اخذ سطح 2 ثبت اختراع برای دستگاه تست و کالیبراسیون رگولاتور گاز شهری کرده است.

برگزیده ششمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در توصیه به پژوهشگران و صاحبان ایده و طرح های فناورانه گفت: مطمن باشید چالش بررسی دقیق طرح و ایده شما توسط داوران فنی و متخصص و همچنین حضور در یک جشنواره تخصصی با سطح علمی و اعتبار بالا جدا از برگزیده شدن و یا نشدن، دیدگاه و تفکرات شما را با رویکرد صنعتی و کاربردی تغییر داده و درهای جدیدی از رشد و توسعه در بازار بزرگ صنعت نفت و گاز برای شما خواهد گشود.


١٤:١٣ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ١٢١٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٨کل بازديدهاي سايت: 325087 | بازدیدهاي امروز سايت: 149 | کل بازدیدهاي این صفحه: 94580 | بازديدکنندگان آنلاين: 5 | زمان بارگذاري صفحه: 0.08
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.