اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) خبر داد:

آغاز فرآیند داوری اولیه طرح های رسیده به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با اشاره به ارسال 217 طرح نوآورانه حوزه نفت و گاز از 22 استان کشور به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس (شهید تندگویان) گفت: با اتمام مهلت ارسال طرح ها، دبیرخانه جشنواره با بررسی اولیه طرح ها و با ارتباط با صاحبان طرح ها به رفع اشکالات و نواقع آن پرداخته و هم اکنون در حال ارسال طرح ها به داوران جهت بررسی و داوری اولیه می باشد.
دکتر آذین در ادامه با تشریح نحوه داوری در هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس افزود: در مرحله اولیه داوری کمیته علمی جشنواره هر طرح را به دو داور که یکی از داوران از اساتید دانشگاه و داور دیگر از متخصصان فعال در صنعت می باشد ارسال خواهد نمود و پس از بررسی و اعلام نظر داوران نتایج به کمیته علمی ارسال شده و ده درصد از طرح هایی که بالاترین امتیازات را کسب نموده باشند به مرحله نهایی داوری که به صورت حضوری در روز قبل از اختتامیه برگزار می گردد راه خواند یافت.
دبیر هفتمین جشنواره ملی دانایی اشاره ای نیز به آمار طرح های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره داشته و گفت: از 217 طرح ارسال شده در این دوره حوزه حفاری با 28 طرح، حوزه سلامت ایمنی و محیط زیست با 27 و فناوری نانو با 18 طرح بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده و همچنین استان خوزستان با ارسال 43 طرح در بین 22 استانی که در طرح های خود را ارسال نموده اند با بیشترین تعداد طرح ارسال شده مقام اول را داراست.


١٠:٤٧ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٧٢    /    تعداد نمایش : ١٤٤١کل بازديدهاي سايت: 365462 | بازدیدهاي امروز سايت: 176 | کل بازدیدهاي این صفحه: 111884 | بازديدکنندگان آنلاين: 13 | زمان بارگذاري صفحه: 0.14
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.