اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس احمد موذنی برگزیده دوم چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس :

حضور متخصصان، صاحبان ایده و صنعتگران حوزه نفت و گاز از سراسر کشور در استان بوشهر که به واسطه جشنواره ملی دانایی خلیج فارس(شهید تندگویان) صورت می پذیرد یکی از ارزشمندترین دستاوردهای جشنواره می باشد.

در متن زیر گفتگویی داریم با جناب مهندس احمد موذنی برگزیده دوم چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس

بیشترین فعالیت های من در حوزه پژوهشی، طراحی و ساخت سیستم های برق و الکترونیک شرکت گاز بوده است/ چهار دوره مسابقات بین المللی اختراعات از سال 2012 تا 2017 نشان برتر دریافت نموده ام/ اعطای نشان نخبگی صنعت نفت در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس بسیار ایده خوب و ارزشمندی است/ میزان فروش من در طرحی که در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس شرکت نموده ام تا کنون 600 میلیون تومان بوده است/ براساس ارتباطاتی که با مخترعان و متخصصان خارجی دارم بسیار علاقمندم در خصوص بین المللی نموده جشنواره با تمام توان همکاری نمایم.

مهندس احمد موذنی در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: تمام فعالیت های پژوهشی را با انگیزه تولید محصولات و خدمات مورد نیاز صنعت انجام می دهم و با این رویکرد اعتقاد دارم می توان بیشترین منفعت را به کشور رسانده و به اشتغال زایی و همچنین رفع نیاز های صنعتی و تکنولوژیکی کشور کمک بسزایی نمود و در همین خصوص چهار پروژه پژوهشی محصول محور با شرکت ملی گاز  انجام داده ام که در نهایت به تولید محصول کاربردی برای صنعت گاز منجر گردیده است.

دارنده مقام دوم چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس دارنده چهار مقام برتر در جشنواره های بین المللی اختراعات در سال های 2012 الی 2017 نیز کسب نموده است که به شرح زیر می باشند:

مدال برنز مسابقات بین المللی اختراعات کرواسی سال 2012

مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات رمانی سال 2017

مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات اندونزی سال 2017

کسب نشان ویژه اختراعات از کشور هند سال 2017

مهندس احمد موذنی در خصوص آشنایی با جشنواره ملی دانایی خلیج فارس گفت: با توجه به عضویت من در بنیاد ملی نخبگان و حضورم در جشنواره اختراعات فجر در سال 1392 در نمایشگاه این جشنواره پوستر چهارمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس را مشاهده نمودم و از آنجا تصمیم گرفتم در این جشنواره ثبت نام کنم که از این اتفاق بسیار خرسندم.

مهندس موذنی در خصوص میزان فروش طرح و محصولی که با آن در چهارمین جشنواره  ملی دانایی خلیج فارس صاحب مقام گردیده بود گفت: با توجه به این اینکه این محصول نتیجه نهایی یک طرح پژوهشی برای شرکت گاز بود و براساس نیاز سنجی صحیح طراحی و تولید گردیده است تاکنون موفق به فروش حدود 600 میلیون تومان از این محصول شده ام.

موذنی با توجه به حضور دو دوره در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس نکاتی را خاطر نشان کرد: ارتباط ایجاد شده بین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس و وزارت نفت و همچنین تعریف جایزه ملی نخبگی صنعت نفت بسیار ارزشمند می باشد و باید مسئولان جشنواره بسیار تلاش کنند که این ارتباط کارایی بیشتری داشته باشد و بتواند کمک مهمی در خصوص ایجاد ارتباط فعال بین متخصصان و صاحبان ایده و فکر با مجموعه وزارت نفت شود تا تمامی طرح های پژوهشی با رویکرد حل مشکلات و موانع در این صنعت و تولید محصولات جدید و با کیفیت برای عبور از تحریم ها و رفع کمبود قطعات و تجهیزات در این صنعت بزرگ و حیاتی تولید گردد.

من به عنوان فردی که تجربه حضور در جشنواره های زیادی را دارم کمبود بزرگی که در تمامی این جشنواره ها احساس کردم موضوع پیگیری و به نتیجه رساندن طرح های برگزیده و صاحب مقام می باشد که اگر این اتفاق مهم در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با جدیت صورت پذیرد از برگ های برنده جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در کشور خواهد بود و همچنین به نظر من اگر متخصصان و مخترعان خارجی در جشنواره دانایی خلیج فارس حاضر شوند می تواند سطح جشنواره را به مراتب افزایش داده و این خود باعث ایجاد ارتباطات بین المللی بین متخصصان ایرانی و مخترعان و صنعتگران مبتکر خارجی خواهد گردید که به ایجاد تیم ها و شرکت های بین المللی می انجاد و می توانند به تولید و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنعت نفت کمک بسزایی نموده و من در موضوع دعوت و ایجاد ارتباطات بین المللی حاضرم با تمام توان به برگزارکنندگان جشنواره ملی دانایی خلیج فارس کمک نمایم.

 

 


١١:٥٩ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٥٠٨







کل بازديدهاي سايت: 340890 | بازدیدهاي امروز سايت: 148 | کل بازدیدهاي این صفحه: 100986 | بازديدکنندگان آنلاين: 1 | زمان بارگذاري صفحه: 0.17
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.