اخبار  
ثبت‌نام در جشنواره
 
@pgkfestival
حمایت از جشنواره
صفحه اصلي > اخبار و آگهی‌ها > نمایش خبر       
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست دبیر جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با مدیران شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس، چهارشنبه 25 مردادماه 1396 نشستی با موضوع همکاری و حمایت شرکت ملی حفاری ایران از برگزاری هفتمین جشنواره ملی دانایی خلیج فارس با حضور دکتر رضا آذین دبیر هفتمین جشنواره و مهندس هادی محمدیرئیس اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی حفاری ایران و جمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید.

دکتر رضا آذین در این نشست مختصری از سوابق برگزاری جشنواره اهداف و همجنین روندهای ارسال طرح ها و ایدها در جشنواره ملی دانایی خلیج فارس بیان نموده و افزود: ایجاد ظرفیت های علمی و پژوهشی، حمایت های مادی و معنوی از پژوهشگران، نوآوران و صنعتگران و ارتباط میان پژوهشگران و نوآوران با مدیران صنعت نفت فقط بخشی از آثار و عواید برگزاری جشنواره ملی دانایی خلیج فارس در دوره های گذشته بوده است که با حمایت های جدی وزارت نفت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین اهدا جایزه نخبگی صنعت نفت ایران در این جشنواره شاهد حضور جدی تر پژوهشگران و اهمیت هر چه بیشتر جشنواره در صنعت نفت گردیده است.

دکتر آذین همچنین افزود: با توجه به اهمیت، جایگاه و نوع عملکرد شرکت ملی حفاری ایران حضور متخصصان این شرکت در جشنواره و ارسال طرح های آنان با موضوعات مرتبط با فعالیت های شرکت ملی حفاری می تواند نقش بسزایی در رشد، شکوفایی و بکارگیری طرح های فناورانه در صنعت نفت و همچنین معرفی و تقدیر از آنان باعث ایجاد انگیزه مجدد و روحیه نوآوری در سایر پرسنل شرکت گردد.

در ادامه این نشست که رئیس اداره پژوهش و فناوری شرکت ملی حفاری ایران، معاون مدیریت پژوهش، فناوری و  مهندسی ساخت،  مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، نمایندگان روابط عمومی و نظام مشارکت کارکنان و شماری از همکاران این مدیریت و کارکنان نوآور شرکت حضور داشتند  مهندس هادی محمدی رئیس اداره پژوهش و فناوری گفت: پژوهش و فناوری شرکت ملی حفاری ایران با ایجاد واحدی تحت عنوان امور نوآوری، ارتباط با همکاران نوآور شرکت جهت دریافت طرح ها و ایده های نوآورانه و پیگیری شیوه های مناسب برای استفاده بهینه از طرح های منتخب را در دستور کار خود قرار داده است که اینک با توجه عملکرد و اهمیت جشنواره ملی دانایی خلیج فارس تلاش خواهیم نمود حداکثر همکاری و هماهنگی را این جشنواره جهت ارسال طرح ها و حمایت های مادی و معنوی از جشنواره را داشته باشیم.

 

 


٠٨:٠١ - پنج شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٢٠٤    /    تعداد نمایش : ١١٩٨کل بازديدهاي سايت: 325088 | بازدیدهاي امروز سايت: 150 | کل بازدیدهاي این صفحه: 94581 | بازديدکنندگان آنلاين: 5 | زمان بارگذاري صفحه: 0.08
آدرس دبیرخانه: بوشهر، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان فردوسی (پل پوردرویش)، مرکز فناوری لیان، پارک علم و فناوری خلیج فارس. کد پستی: 97414-75157 تلفن: 33331734 (077)
  بوشهر، صندوق پستی 3519-75135
پست الکترونیک:
نمابر: 33330136 (077)
همه حقوق متعلق به پارك علم و فناوری خليج فارس است. Copyright © Persian Gulf Science and Technology Park. All rights reserved.